Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 3469
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kazimierz Klimek dziękuje wyborcom

Sobota, 26 października 2019, 8:08
Aktualizacja: Niedziela, 27 października 2019, 10:09
Autor: TS
Jelenia Góra: Kazimierz Klimek dziękuje wyborcom
Fot. TS
Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy – serdecznie dziękuję za Wasze głosy i poparcie, udzielone mi w dniu 13 października br., gdy startowałem w wyborach do Senatu.

Składam podziękowanie nie tylko tym wszystkim, którzy oddali swój głos na mnie, a wcześniej wspomagali i wspierali w czasie kampanii wyborczej, ale także tym którzy rozważali moją kandydaturę. Liczba oddanych na mnie głosów to powód do wielkiej satysfakcji a zarazem wdzięczności tj. 27 148 wyborców.

Czuję się zaszczycony, że dane mi było starać się o senatorski mandat w gronie wybitnych kontrkandydatów – Pana Krzysztofa Mroza i Jerzego Pokoja. Gratuluję im społecznego poparcia i osiągniętego wyniku a Panu Mrozowi gratuluję wyborczego zwycięstwa.

Fakt, że nie zostałem wybrany absolutnie nie zwalnia mnie z dotychczasowego stylu społecznej działalności na rzecz ludzi, bo rozwiązywanie ich problemów i oczekiwań jest dla mnie źródłem najwyższej satysfakcji. Zapewniam zatem, że nadal będę służyć Państwu swoim doświadczeniem, wiedzą i pomocą.

Do zobaczenia przy następnych wyborach – wszak nie wolno mi swojego Elektoratu opuścić w tak trudnych czasach i zawieść go.

Z poważaniem: Kazimierz Klimek

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group