Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Kawa i herbata spod Śnieżki

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN/ TEJO 1 min czytania

Pokażą Karpacz na antenie „jedynki”.

reklamy

W piątek, 27 lipca, od godz. 6 do 8 na stoku „Kolorowa” ekipa programu „Kawa czy herbata” nada na żywo audycję z Karpacza, którą poprowadzą Agnieszka Szulim i Jacek Cholewiński.

Do obejrzenia programu zaprasza mieszkańców i turystów urząd miejski.

Samorządowcy będą mieli się czym pochwalić, bo niedawno Karpacz zajął trzecie miejsce w rankingu samorządów „Rzeczpospolitej”. Ta lokata przypadła kurortowi w kategorii gminy miejskie i miejsko-wiejskie w Polsce. Karpacz wyprzedziły Polkowice i Kąty Wrocławskie.

Liczyły się osiągnięcia samorządów w staraniach o podniesienie jakości życia mieszkańców. W pierwszym etapie rankingu oceniano samorządy pod względem zarządzania finansami w latach 2003 - 2006 oraz wysokości inwestycji. Karpacz oceniono wysoko, co pozwoliło startować w drugim etapie.

Ponadto jako jedyny otrzymał dwie nagrody specjalne: dla najlepszej gminy w pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz najlepszej gminy w dziedzinie inwestycji w ochronę środowiska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka