Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 23 lutego
Imieniny: Damiana, Izabeli
Czytających: 13240
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kasa Chorych pod ratuszem

Wtorek, 6 lipca 2010, 8:17
Aktualizacja: 15:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kasa Chorych pod ratuszem
Fot. ....
Legendarna formacja bluesowa założona przez Ryszarda Skibińskiego uświetni swoim występem koncert finałowy „Beat Academy” w wykonaniu uczestników polsko–niemieckich warsztatów muzycznych.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Od fundamentów po szczyty - renowacja, modernizacja i innowacja w obiektach i współpracy kulturalnej Jeleniogórskiego Centrum Kultury oraz Steinhaus e.V. Bautzen”. Całość finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013”.

Hitem dnia będzie gościnny występ Kasy Chorych. To polska grupa bluesowa założona w Białymstoku w roku 1975 przez Ryszarda Skibińskiego i Jarosława Tioskowa. Zespół występuje w następującym składzie: Jarosław Tioskow (gitara, śpiew), Grzegorz Kluczyński (gitara), Marek Szerszyński (gitara basowa), Michał Kielak (harmonijka), Mirosław Wiechnik (perkusja). Początek – godz. 18 w nadchodzący piątek, 9 VII.

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
1049
Tak
19%
Nie
81%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
„Dzieci jadły ołów”. Przerażająca cena postępu na Śląsku
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
 
Aktualności
Stawy Podgórzyńskie zimą też zachwycają
 
Aktualności
Poraniony Las w Janowicach Wielkich
 
Karkonosze
Zgubieni w śniegu i wietrze. Trudna akcja ratunkowa na Śnieżce
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group