Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8876
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Karta jak magnes dla turystów

Środa, 5 maja 2010, 8:45
Aktualizacja: 8:45
Autor: Karolina
Lokalna Organizacja Turystyczna i jej partnerzy zachęcają wszystkich właścicieli obiektów noclegowych w Szklarskiej Porębie do wzięcia udziału w kolejnej akcji pod nazwą „Szrenicka Karta Wakacyjna”.

Projekt ten ma na celu uatrakcyjnienie pobytu gości, którzy zdecydują się na przyjazd i co najmniej kilkudniowy wypoczynek w mieście pod Szrenicą. Rozpoczęcie akcji już pod koniec czerwca.

„Szrenicka Karta Wakacyjna” funkcjonuje w Szklarskiej Porębie od kilku lat. Inicjatorem akcji są członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej, czyli właściciele tutejszych hoteli i pensjonatów. W ramach tego projektu organizowane są bezpłatne piesze wycieczki z przewodnikiem po okolicy oraz darmowe wstępy m.in. na basen w jednym z hoteli i do Muzeum Karkonoskiego. Oferta skierowana jest do turystów, którzy wykupią co najmniej 5-dniowy pobyt w obiekcie, biorącym udział w akcji.

Wycieczki organizowane są od poniedziałku do piątku i obejmują najbardziej charakterystyczne miejsca w Szklarskiej Porębie. Bezpłatny wstęp na basen możliwy jest w czasie deszczu, a zwiedzanie muzeum w każdą środę. Obiekty, które chcą przystąpić do akcji muszą podpisać odpowiednią umowę z LOT-em i dokonać opłaty uzależnionej od ilości miejsc noclegowych w danym hotelu czy pensjonacie. Przykładowo, właściciel obiektu do 10 pokojów zapłaci 120 zł za miesiąc, a powyżej 20 pokoi już 340 zł. Nazwy tych obiektów zostaną umieszczone na plakatach i stronach internetowych.

– Oprócz noclegów i wyżywienia trzeba gościom zaoferować dodatkowe atrakcje, żeby wybierali przyjazd właśnie do nas, a nie do innych miast – powiedział Zbigniew Hochół z LOT-u, zachęcający do włączenia się w akcję. „Szrenicka Karta Wakacyjna” będzie obowiązywała od 28 czerwca do 29 sierpnia br. Pomysłodawcy przekonują, że im więcej obiektów przystąpi do ich programu, tym częściej turyści będą wybierali przyjazd do Szklarskiej Poręby. Natomiast goście z poszczególnych hoteli i pensjonatów będą mieli okazję do wzajemnego poznania się i miłego spędzenia wspólnego czasu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group