Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5640
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Karpacz na wizji i na… harleyach

Czwartek, 11 czerwca 2009, 7:29
Aktualizacja: Piątek, 12 czerwca 2009, 8:06
Autor: Ania
REGION: Karpacz na wizji i na… harleyach
Jeleniogórscy harleyowcy podczas tegorocznej "Majówki ze Zwierzakami".
Fot. TEJO
Już jutro w godz. 8: 30 – 11 w programie „Dzień dobry TVN” będzie można na żywo obejrzeć miasto pod Śnieżką. A w lipcu kurort opanują motocykle Harley Davidson.

Kamery TVN trafią pod kościół Wang, a gośćmi programu prowadzonego przez Agnieszkę Wróblewską i Macieja Sawickiego, będą – między innymi – Bartosz Obuchowicz z żoną Katarzyną. Referat promocji miasta zapowiada rozmowy o lotach na paralotni, rowerach i Skrzatach Karkonoskich. Bartek Jędrzejczak będzie relacjonował aktualną pogodę w górach, a mistrz kuchni przedstawi propozycje wakacyjnych regionalnych smakołyków. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do udziału w programie.

A już za trzy tygodnie nie lada gratka czeka na miłośników motocykli Harley Davidson. Po dwuletniej przerwie w mieście pod Śnieżką ponownie odbędzie się otwarty dla wszystkich zlot. Impreza potrwa od 3 do 5 lipca na stoku Relaks, a nie jak to dotychczas było w miasteczku Western City.

W sobotę, 4 lipca o godzinie 17.00 w mieście pod Śnieżką odbędzie się parada motocykli. Uczestnicy zabawy mają szanse wygrać Harleya Davidsona. Komu szczęście nie dopisze, będą mogli się nim przynajmniej raz przejechać.

Impreza przez wiele lat cieszyła się ogromną popularnością, a jej brak nie podobał się ani mieszkańcom, ani turystom, którzy często do Karpacza zjeżdżali się właśnie ze względu na przyjazd harleyowców. To za ich sprawą w 2001 roku w Karpaczu wystąpił sam Gary Moore.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group