Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6293
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karpacz gwiazdą „Kawy czy Herbaty”

Czwartek, 24 lipca 2008, 16:06
Aktualizacja: Piątek, 25 lipca 2008, 7:53
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Karpacz gwiazdą „Kawy czy Herbaty”
Fot. Tomek
Pogoda zlitowała się nad kurortem pod Śnieżką i na czas emisji ogólnopolskiego programu wyszło słońce. Później lunął deszcz, ale w świat poszedł obraz letniego kurortu w pełnej krasie.

Emisja „Kawy czy herbaty”, popularnego wakacyjnego programu „Jedynki” zaczęła się o godz. 6 ze stoku Kolorowa. Przed kamerami stanęli Anna Pawłowska oraz Rafał‚ Turowski, którzy zachęcali do korzystania z różnorodnych form aktywnego wypoczynku w Karkonoszach.

Na wizji pokazała się Grupa Karkonoska GOPR wraz z przewodnikami sudeckimi, którzy przypomnieli o zasadach bezpiecznego poruszania się w górach. Policjanci z Karpacza i Jeleniej Góry i Czech nawoływali do zachowania rozwagi na drogach i górskich szlakach.

Jacek Musiał, szef Aeroklubu Jeleniogórskiego, proponował lot szybowcem i zapraszał na IKARIĘ, czyli II Karkonoski Weekend Lotniczy, który niebawem odbędzie się w Karpaczu. Były też pokazy paralotniarstwa, które przedstawił Tomasz Dobiecki. Adam Orczykowski propagował górską turystykę rowerową.

Nie obeszło się bez wiktuałów. Potrawy zaprezentowali kuchmistrzowie z restauracji „U Ducha Gór” oraz rodzina Krzystoszek z kawiarni „Spokojna”.

O stronę muzyczną zadbała w rockowych rytmach grupa "13 Poziomo”, a Dominik Martyka zapraszał na pierwszą letnią… noc sylwestrową, która odbędzie się już na przełomie lipca o sierpnia.

Dokładnie o godz. 8, kiedy obraz z kamer zniknął z wizji, lunął deszcz – mówi Tomek, któremu dziękujemy bardzo za zdjęcia z imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group