Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 10945
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Karpacka Pracownia Pantomimy czeka – są już zapisy

Poniedziałek, 22 lipca 2013, 10:16
Aktualizacja: 10:18
Autor: UM Karpacz
Do udziału w Karpackiej Pracowni Pantomimy zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się teatrem, zwłaszcza pantomimą i teatrem ruchu oraz tych, którzy choć nie mają jeszcze doświadczenia w tej dziedzinie, chcieliby poznać tę formę sztuki – zachęcają organizatorzy. Można już się zgłaszać.

Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby spotkać się z wybitnymi aktorami Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, którzy z wyłonioną grupą osób poprowadzą warsztaty artystyczne oraz przygotują spektakl wieńczący projekt.

Warsztaty artystyczne odbywać się będą w formie trzech weekendowych zjazdów: we wrześniu, w październiku i w listopadzie, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu.
 
Zapraszamy chętnych w wieku od 14 lat z całej Polski oraz pięć osób z Karpacza. Zamkniętą grupę warsztatową – wyłonioną podczas rekrutacji – stanowić będzie – 11 osób –z całej Polski (zobligowaną do opłat za każdy zjazd) oraz do 5 osób z Karpacza w wieku od 15 roku życia (uczestnictwo bezpłatne).
 
Zgłoszenie, które powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania oraz przebieg dotychczasowego doświadczenia scenicznego, należy nadsyłać na adres: biuro@fundacjapantomima.pl lub kontaktować się telefonicznie, numer 880-149-132.
 
Projekt Karpacka Pracownia Pantomimy realizowany jest przez Fundację Pantomima w okresie od 01.06.2013-31.12.2013r. przy wsparciu finansowym Gminy Karpacz we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
45
Tak
13%
Nie
87%
 
Głos ulicy
Drogo czy tanio w Jeleniej Górze?
 
Miej świadomość
Jak REALNIE zmieni się Twoje ciało, gdy odstawisz cukier
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Kto znajdzie złoty bilet?
 
112
Radiowozy na prąd
 
112
Aż 43 zatrzymanych!
 
Aktualności
Strażacy dostali pieniądze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group