Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Karnawałowa wyprawa Rytmu i Melodii [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

W niedzielnym poranku muzycznym w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze tradycyjnie zgromadzoną publiczność złożoną z rodziców i dzieci bawiły Rytm (Agnieszka Gierus) i Melodia (Dominika Łukasiewicz). Tym razem wyprawa w poszukiwaniu muzyki zaprowadziła do Brazylii na gorący karnawał.

Po poszukiwaniu muzyki w mroźnej Antarktydzie (styczniowy poranek), przyszedł czas na zupełnie odmienną aurę. Wszystko za sprawą karnawałowej zabawy, z której słynie brazylijskie Rio de Janeiro. To właśnie tam muzycy filharmonii z prowadzącymi spotkanie przenieśli uczestników poranka muzycznego. Na skrzypcach zagrała Ewa Antosik, na klarnecie Witold Pelc, na gitarze Marek Mikulski, zaś na akordeonie Mateusz Kwapień. Skoro Rytm i Melodia wybrały się na imprezę, w której królował taniec, to gośćmi kolejnej edycji musieli być mali tancerze – tym razem były to dzieci ze Szkoły Tańca Kurzak&Zamorski.

Kolorowe stroje, gorące rytmy oraz wspaniała zabawa z karnawałową krzyżówką w tle sprawiły, że spotkanie w jeleniogórskiej filharmonii rozgrzało serca i ciała uczestników, którzy chętnie włączali się do zabawy, zarówno na scenie, jak i na widowni.

Kolejny poranek muzyczny już 5 marca o godz. 10:30. Rytm i Melodia przeniosą się do „Rozkrzyczanego ZOO” - towarzyszyć im będzie zespół instrumentów dętych drewnianych.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka