Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3732
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze z Olimpią przy sztucznym świetle? Jest wola, czekamy na odbiór

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 18 sierpnia 2013, 0:04
Aktualizacja: 0:22
Autor: Przemo
Fot. Tomasz Raczyński
Piłkarze Karkonoszy już dziś zainaugurują sezon na "własnym" obiekcie. Przeciwnikiem ekipy biało–niebieskich będzie spadkowicz z III–ligi – Orzeł Ząbkowice Śląskie, ale mecz odbędzie się jeszcze na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Mimo zakończenia prac w "Parku Sportowym Złotnicza" stadion nadal czeka na odbiór, bez którego spółka Termy Cieplickie nie może przejąć obiektu. Wykonawca ma uporać się z drobnymi poprawkami i w najbliższym tygodniu zaplanowano ostateczny odbiór. Jeśli nie będzie zastrzeżeń, mecz 4. kolejki IV-ligi pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra, a Olimpią Kowary odbędzie się na najlepszej murawie w naszym regionie:

- Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to w przyszłym tygodniu obiekt ma być odebrany od generalnego wykonawcy. Jest szansa, że 28. sierpnia mecz z Olimpią Kowary będzie rozegrany na tym stadionie, ale proszę uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Po to został ten stadion wyremontowany, żeby rozgrywać na nim mecze, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy - powiedział nam prezes spółki Termy Cieplickie, Zbigniew Kubiela.

Jeśli będą spełnione wymogi formalne (np. zgoda policji) to mecz będzie mógł być rozegrany przy sztucznym oświetleniu - dodał przyszły zarządca stadionu przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~18 sqandal 18-08-2013 9:17
no to murawe i sztuczne oswietlenie mają teraz tylko zmusić tych leni ( karkonoszkich tygrysów ) do pokazania pazurków i 2 liga czeka
~tubi 18-08-2013 20:05
a kto zapłaci za światlo?
~... 19-08-2013 11:21
Ja pierdziele i juz kolejny malkontent, który z podtekstem pyta "kto zapłaci za światło?".. Kto by nie zapłacił wydarzenie kulturalne jakim jest mecz piłki nożnej ma służyć ogólnemu dobru i czy są pewne sukcesy czy ich nie ma,wciąż jesteśmy zaściankowym krajem, który zamiast wspierać swoje lokalne kluby, siedzą takie kanapowce w domu i narzekaja a telewizor ledwo za swojego brzucha widza..
~Talib 19-08-2013 13:30
Dobrze by było, jak by 1 mecz na nowym stadionie odbył się z Olimpią, pewnie była by dosyć spora grupa kibiców obu drużyn :)
~tubi 19-08-2013 16:47
"wydarzenie kulturalne jakim jest mecz piłki nożnej" akurat piłka kopana do kultury ma bardzo daleko :) niesamowita jest zwłaszcza na trybunach :) pytałem tylko kto zapłaci za światło bo każdy wie że klub jest biedny jak mysz kościelna.
~ 6-09-2013 9:48
z punktu widzenia mieszkańca okolicznych domów: wycięte w pień drzewa na stadionie i podwyższone trybuny spowodowały, że mecz odbywa się właściwie na podwórku, reflektory, krzyki do późnych godzin wieczornych, wybuchy petard, przerażone zwierzęta, niemowlęta niemogące zasnąć, brak możliwości odpoczynku - wniosek: wiernym kibicom sprzedam mieszkanie na stadionie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group