Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7320
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze z Olimpią przy sztucznym świetle? Jest wola, czekamy na odbiór

Niedziela, 18 sierpnia 2013, 0:04
Aktualizacja: 0:22
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Karkonosze z Olimpią przy sztucznym świetle? Jest wola, czekamy na odbiór
Fot. Tomasz Raczyński
Piłkarze Karkonoszy już dziś zainaugurują sezon na "własnym" obiekcie. Przeciwnikiem ekipy biało–niebieskich będzie spadkowicz z III–ligi – Orzeł Ząbkowice Śląskie, ale mecz odbędzie się jeszcze na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Mimo zakończenia prac w "Parku Sportowym Złotnicza" stadion nadal czeka na odbiór, bez którego spółka Termy Cieplickie nie może przejąć obiektu. Wykonawca ma uporać się z drobnymi poprawkami i w najbliższym tygodniu zaplanowano ostateczny odbiór. Jeśli nie będzie zastrzeżeń, mecz 4. kolejki IV-ligi pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra, a Olimpią Kowary odbędzie się na najlepszej murawie w naszym regionie:

- Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to w przyszłym tygodniu obiekt ma być odebrany od generalnego wykonawcy. Jest szansa, że 28. sierpnia mecz z Olimpią Kowary będzie rozegrany na tym stadionie, ale proszę uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Po to został ten stadion wyremontowany, żeby rozgrywać na nim mecze, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy - powiedział nam prezes spółki Termy Cieplickie, Zbigniew Kubiela.

Jeśli będą spełnione wymogi formalne (np. zgoda policji) to mecz będzie mógł być rozegrany przy sztucznym oświetleniu - dodał przyszły zarządca stadionu przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group