Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7936
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze włączyły się w akcję charytatywną

Piątek, 26 sierpnia 2016, 13:54
Aktualizacja: Czwartek, 6 sierpnia 2020, 4:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Karkonosze włączyły się w akcję charytatywną
Fot. Przemek Kaczałko
"Pomoc mierzona kilometrami" to akcja charytatywna, która od 2013 roku staje się coraz bardziej popularna. W jej powodzenie chętnie wpisują się gwiazdy sportu, kina, artyści i inni celebryci – m.in. Anna Lewandowska, Robert Korzeniowski czy chociażby Maja Włoszczowska, którą już jutro powitamy w Jeleniej Górze. W czwartek (25.08) swoją cegiełkę dołożyli także juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra.

"Pomoc mierzona kilometrami" to charytatywna akcja zapoczątkowana przez sieć T-Mobile. Powiązana ona jest również z Fundacją TVN "Nie Jesteś Sam". Aby wziąć w niej udział należy pobrać aplikację „Endomondo” , ustawić swój profil i dołączyć się do rywalizacji pod nazwą "Pomoc mierzona kilometrami". Właśnie z takiego rozwiązania skorzystali wczoraj juniorzy starsi Miejskiego Klubu Sportowego Karkonosze, którzy przebiegli z Parku Sportowego Złotnicza na plac Ratuszowy i z powrotem. W sumie 15 osób pokonało dystans 2,98 km w 23 minuty.

Mamy nadzieję, że poza naszymi piłkarzami, którzy dzisiaj włączyli się do akcji, włączą się również jeleniogórzanie. Chcemy pokazywać, że warto dbać o swoje zdrowie, warto uprawiać aktywny tryb życia, a jeżeli można przy tym pomóc potrzebującym - nie ma nad czym się zastanawiać - powiedział Konrad Ambroży, wiceprezes MKS Karkonosze Jelenia Góra.

- Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeżeli komuś pomagasz to dobro, które dajesz kiedyś do Ciebie wróci i mam nadzieję, że tak będzie - wyznał Piotr Szukiel, zawodnik Karkonoszy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group