Czwartek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 8835
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze trenują przy Złotniczej

Środa, 20 maja 2020, 12:03
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Karkonosze trenują przy Złotniczej
Fot. Tomek Raczyński
Seniorzy Karkonoszy Jelenia Góra po dwumiesięcznej przerwie wrócili do grupowych zajęć na stadionie przy ul. Złotniczej. Frekwencja dopisała, trener chce kontynuować pracę w klubie o biało–niebieskich barwach, a w kwestii organizacyjnej pozostaje jedynie pytanie o możliwości finansowe, głównie zależne od miasta.

Do końca maja piłkarze mają trenować na zasadzie rozruchu, następnie będą mieć dwa tygodnie przerwy, a od połowy czerwca mają ruszyć pełną parą z przygotowaniami do nowego sezonu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, którą wykonał trener od wakacji zeszłego roku. Dawno nie mieliśmy tyle przyjemności z oglądania naszej drużyny seniorów. W związku z tym to oczywiste, że chcemy, aby w nowym sezonie również prowadził drużynę i mamy zbieżne podejście w tym temacie - powiedział Tomasz Kowalczyk, prezes Karkonoszy, który liczy, że finansowanie klubu w drugim półroczu 2020 roku pozwoli na kontynuację drogi przerwanej przez "wirusa".

Władze biało-niebieskich nie chcą komentować decyzji związku o zakończeniu rozgrywek i muszą się z nią pogodzić, skupiając się na przyszłości. W sprawach rozliczenia dotacji z miasta, klub wyszedł naprzeciw oczekiwaniom władz Jeleniej Góry i zrezygnował z części wsparcia - w obu sekcjach.

Mamy pełną świadomość, że w mieście też pieniędzy brakuje. Zrezygnowaliśmy z ponad 50 procent drugiej transzy - podkreślił T. Kowalczyk.

W sumie sekcje piłki nożnej i piłki ręcznej Karkonoszy zrezygnowały z ok. 90 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
22%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
682
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group