Poniedziałek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7003
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze trenują przy Złotniczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 maja 2020, 12:03
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Seniorzy Karkonoszy Jelenia Góra po dwumiesięcznej przerwie wrócili do grupowych zajęć na stadionie przy ul. Złotniczej. Frekwencja dopisała, trener chce kontynuować pracę w klubie o biało–niebieskich barwach, a w kwestii organizacyjnej pozostaje jedynie pytanie o możliwości finansowe, głównie zależne od miasta.

Do końca maja piłkarze mają trenować na zasadzie rozruchu, następnie będą mieć dwa tygodnie przerwy, a od połowy czerwca mają ruszyć pełną parą z przygotowaniami do nowego sezonu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, którą wykonał trener od wakacji zeszłego roku. Dawno nie mieliśmy tyle przyjemności z oglądania naszej drużyny seniorów. W związku z tym to oczywiste, że chcemy, aby w nowym sezonie również prowadził drużynę i mamy zbieżne podejście w tym temacie - powiedział Tomasz Kowalczyk, prezes Karkonoszy, który liczy, że finansowanie klubu w drugim półroczu 2020 roku pozwoli na kontynuację drogi przerwanej przez "wirusa".

Władze biało-niebieskich nie chcą komentować decyzji związku o zakończeniu rozgrywek i muszą się z nią pogodzić, skupiając się na przyszłości. W sprawach rozliczenia dotacji z miasta, klub wyszedł naprzeciw oczekiwaniom władz Jeleniej Góry i zrezygnował z części wsparcia - w obu sekcjach.

Mamy pełną świadomość, że w mieście też pieniędzy brakuje. Zrezygnowaliśmy z ponad 50 procent drugiej transzy - podkreślił T. Kowalczyk.

W sumie sekcje piłki nożnej i piłki ręcznej Karkonoszy zrezygnowały z ok. 90 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
22%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~brodzikowy 21-05-2020 20:32
Basenowy pokonany , stadion funkcjonuje.
~18 sqandal 24-05-2020 18:55
…….….. liczyć tylko na miasto to utopia. Należy mieć jakiegoś w miare bogatego sponsora. Ale o to to trzeba zawalczyć panie porezesie a nie czekć jak coś < kapnie > z miasta

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group