Czytających: 11213

Jawor: Karkonosze słabsze od Kuźni

Poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 16:42
Aktualizacja: 16:50
Prowadzone przez trenera Marka Siatraka Karkonosze Jelenia Góra uległy w meczu sparingowym przedstawicielowi klasy okręgowej – Kuźni Jawor. Gospodarze zwyciężyli 2:1, będąc w przekroju całego pojedynku zespołem lepszym.

Z pierwszego gola rywale cieszyli się w 28. minucie. Damian Dulęba zagrał do Marcina Bagińskiego, który precyzyjnym strzałem z kilku metrów pokonał Michała Dubiela. W drugiej części meczu miejscowi podwyższyli rezultat po skutecznym uderzeniu z dystansu w wykonaniu Mateusza Borka. Jeleniogórzanie w 78. minucie zaliczyli honorowe trafienie autorstwa Michała Szramowiata.

Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra 2:1 (1:0)

Kuźnia: P. Borek, zawodnik testowany, E. Borek, Gwiździał, Dworakowski, Wiśniewski, Janoś, M. Bober, Piec, Bagiński, Dulęba oraz Smyk, Tarnówka, Kocyła, Rakszewski, D. Duda, Ł. Duda

Karkonosze: Dubiel, Wawrzyniak, Denis, Cichoń, Firlej, Statkowski, Kuźniewski, Wersocki, Pytel, Szramowiat, Kowalski oraz Walczak, Khodzamkulov, Kozołubski