Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6605
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze Shinkyokushin Cup 2013

Środa, 9 stycznia 2013, 0:21
Aktualizacja: 0:22
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Karkonosze Shinkyokushin Cup 2013
Fot. użyczone
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Piotra Cieślińskiego będzie organizatorem I edycji Dolnośląskiej Ligi Karate Shinkyokushin – Karkonosze Cup 2013. Dolnośląska Liga Karate Shinkyokushin to cykl turniejów mających na celu wyłonienie najlepszych zawodników na terenie Dolnego Śląska w dyscyplinie karate w kategoriach wiekowych 6 – 17 lat w konkurencjach Kata oraz Kumite (walka).

Będzie to pierwszy jeleniogórski turniej karate o zasięgu wojewódzkim, wyłaniający najlepszych zawodników już od 6. roku życia. Turniej jest otwarty również dla klubów z innych organizacji karate, które akceptują regulamin turnieju. Zaproszone zostały również wszystkie kluby karate z Jeleniej Góry tj. Jeleniogórski Klub Kyokushin, Jeleniogórski Klub Oyama oraz Jeleniogórski Klub Shidokan. Impreza odbędzie się w Jeleniej Górze - Sobieszowie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 15. Start o godzinie 10.00.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na turniej. Regulamin zawodów oraz szczegóły znajdziemy na stronie www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group