Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 22926
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Karkonosze przed 4 kolejką

Piątek, 27 sierpnia 2010, 14:31
Aktualizacja: 14:33
Autor: arec
Przed nami 4 kolejka rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. Karkonosze Jelenia Góra zmierzą się z zespołem 1985 Szczawno Zdrój i miejmy nadzieję, że podopieczni Tomasza Lizaka zdołają przełamać złą passę, przywożąc z Boguszowa–Gorc 3 punkty.

Początek sezonu w wykonaniu zespołu jeleniogórskiego wypadł zdecydowanie poniżej oczekiwań . Karkonosze w trzech kolejkach wywalczył zaledwie punkt i zajmują 14 miejsce w tabeli IV ligi. Jak powiedział po przegranym 0:1 meczu z Kuźnią Jawor trener Tomasz Lizak rozczarowani są nie tylko kibice, ale i sama drużyna. Powiększyć zdobycz punktową nie będzie łatwo. Jutro Karkonosze zmierzą się na wyjeździe z 1985 Szczawno Zdrój – rewelacją poprzedniego sezonu. Z drugiej jednak strony pamiętajmy, że jeleniogórzanie lepiej wypadali na wyjazdach, a w obecnym sezonie drużyna ze Szczawna również nie spisuje się najlepiej.

Nieźle na boiskach IV ligi radzi sobie za to beniaminek z Zawidowa. Piast w ostatniej kolejce zremisował z Pumą Pietrzykowice 2:2 i po 3 kolejkach z dorobkiem 5 punktów zajmuje 7 miejsce w tabeli. Przed drużyną niezwykle ciężki sprawdzian bowiem w niedzielę przyjdzie się zmierzyć z innym beniaminkiem – Bielawianką Bielawa, która w trzech meczach uzbierała komplet punktów.

Kolejny remis w środę stał się udziałem BKS Bobrzanie Bolesławiec. Tym razem podopieczni Marcina Cilińskiego podzielili się punktami z Miedzią II Legnica. Jutro powalczą z outsiderem rozgrywek Ślęzą Wrocław.

Poniżej podajemy komplet wyników 3 kolejki.
Karkonosze Jelenia Góra – Kuźnia Jawor 0:1
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Miedź II Legnica 1:1
Piast Zawidów – Puma Pietrzykowice 2:2
Chrobry II Głogów – 1985 Szczawno Zdrój 5:2
Orkan Szczedrzykowice – Bielawianka Bielawa 1:2
Piast Żmigród – Konfeks Legnica 1:3
Strzelinianka Strzelin – GKS Kobierzyce 2:2
Prochwiczanka Prochowice – Ślęza Wrocław 2:0

Program spotkań 4 kolejki.
1985 Szczawno Zdrój – Karkonosze Jelenia Góra sobota 28 sierpnia, godz. 17 – mecz zostanie rozegrany na stadionie w Boguszowie-Gorcach.
Miedź II Legnica – Kuźnia Jawor
Ślęza Wrocław – BKS Bobrzanie Bolesławiec
GKS Kobierzyce – Prochowiczanka Prochowice
Konfeks Legnica – Strzelinianka Strzelin
Puma Pietrzykowice – Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa – Piast Zawidów
Chrobry II Głogów – Orkan Szczedrzykowice

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
726
Świetny pomysł
37%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jeden nabiał leczy, drugi rujnuje zdrowie. Jesz go codziennie?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
112
Lawetą w Dacię
 
Karkonosze
Ratownicy ćwiczyli w Karkonoszach
 
Aktualności
Bieg ku pamięci bohaterów
 
Aktualności
Zacięta walka i radość na twarzach uczestników
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group