Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7342
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze maja nowego prezesa

Środa, 1 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:32
Autor: Dawid
Po trwających prawie 3 godziny obradach wreszcie został wyłoniony nowy zarząd. Prezesem Karkonoszy został Piotr Lizak, a vice-prezesem Tadeusz Duda.

Dodajmy, że pan Duda dopiero po namowach ustępującego prezesa Andrzeja Ciepieli zgodził się wziąć udział w wyborach. Stanowisko sekretarza objął Andrzej Niemiec – przedstawiciel kibiców. Do trzy osobowego zarządu kandydowało pięciu chętnych, z nich 20 członków klubu musiało wybrać trzech. 17 głosów otrzymał pan Duda, 16 Piotr Lizak, 15 Andrzej Niemiec, natomiast 7 osób głosowało na Stanisława Zagrodnika i dwie osoby na Mariusza Szczygieła.

– Będę chciał wspomóc klub, żeby szybko udało się wyjść z dołka – powiedział vice prezes Tadeusz Duda. – Największy problem to brak trenera. Drużyna musi się skonsolidować i rozpocząć jak najszybciej treningi – dodał Duda.
Rozmawiałem dziś z kilkoma trenerami. W obecnej sytuacji ciężko jest kogoś namówić, jednak w najbliższych dniach zrobię wszystko, żeby kogoś znaleźć. Juniorzy mają już wszystko poukładane. Problem jest z seniorami, którzy wogóle nie wznowili treningów. Zaczynamy w piątek o godzinie 16:30. Trzeba brać się do roboty – zakończył świeżo upieczony prezes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group