Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6883
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pobierowo: Karkonosze ładowały akumulatory nad morzem

Czwartek, 31 lipca 2008, 17:11
Aktualizacja: Niedziela, 3 sierpnia 2008, 16:16
Autor: JEN
Pobierowo: Karkonosze ładowały akumulatory nad morzem
Fot. archiwum
Nasi futboliści przebywają jeszcze nad morzem na obozie treningowym w Pobierowie, ale już jutro (1 sierpnia) wracają do treningów przy ul. Złotniczej 12. Rozegrali kilka sparingów i były to całkiem udane potyczki.

W jednym z ostatnich meczów towarzyskich spotkali się na boisku w Niechorzu z MKS Kutno i zremisowali 4:4. Mecz podzielony był na trzy części – każda po 45 min. W normalnym czasie (90 min.) nasi futboliści prowadzili 4:2, po celnych trafieniach Macieja Wojtasa (2) i Łukasza Kowalskiego i Mateusza Durlaka.
Jednak w ostatniej części meczu zdecydowana przewagę zdobyli rywale, dysponujący 25 – osobową kadrą i w efekcie doprowadzili do wyrównania.

Natomiast w następnym sparingu Karkonosze wygrały Górala Żywiec (liga okręgowa) 2-1 (0:0), zdobywając gole ze strzałów: Łukasza Kusiaka (77.) i Daniela Kotarby (88.).

W ostatnim spotkaniu towarzyskim nasi futbolisci zremisowali nad morzem 3:3 (0:2) z Gryfem Kamień Pomorski, po dwóch bramkach Łukasza Kusiaka i jednej Marcina Krupy.

Na obozie w Pobierowie przebywali następujący zawodnicy: Ciepiela, Hałka – Bijan, Gęca, Kołodziejczyk, Rodziewicz, Wawrzyniak, Biskupski, Siatrak - Adamczyk, Kik, Kotarba, Kochan, Walczak, Wojtas, Kotarba - Kusiak, Kowalski, Durlak, Kogut, Krupa, Jurkowski.

W drużynie nie ma więc Tobiasza Kuźniewskiego, szkoda, Marcina Stankiewicza i Przemysława Wajdy.

W Jeleniej Górze Karkonosze nie będą rozgrywać sprawdzianów, tylko przygotowywać się do nowego sezonu rozgrywek dolnośląskiej IV ligi na obiekcie przy ul. Złotniczej 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group