Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 18 marca
Imieniny: Boguchwały, Edwarda
Czytających: 13525
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DESNA/Czechy: Karkonosze „ładowały akumulatory”

Poniedziałek, 25 lutego 2008, 14:12
Aktualizacja: 22:43
Autor: JEN
Seniorzy KS Karkonosze Jelenia Góra wrócili w niedzielę (24 lutego) z trzydniowego obozu treningowego w Desnej w ramach ostatnich przygotowań do rozgrywek rundy wiosennej dolnośląskiej IV ligi piłki nożnej.

Ponad 20 zawodników (bez kontuzjowanych: Krzysztofa Smolińskiego, Przemysława Wajdy i Wojciecha Bijana) oraz Tomasz Lizaka, który dopiero dzisiaj rozpocznie treningi, mieszkało w pensjonacie znajdującym się 500 m od stadionu i trenowało dwa razy dziennie na boisku o sztucznej nawierzchni.

To ostatnie przygotowania do wiosennej rundy beniaminka IV ligi, bo już w niedzielę (2 marca) rozegra zaległy mecz w Pucharze Polski na stadionie Olimpii w Kamiennej Górze. Początek spotkania o godz. 12.

Zatwierdzeni już zostali dla jeleniogórskiego klubu: Mateusz Durlak (Zagłębie Lubin), Konrad Kogut (Górnik Złotoryja), Jarosław Adamczyk (Raków Cżęstochowa) i Stankiewicz (Stal Jasień). Będą kosztowali klub 10 tys. zł w sumie. Zarząd klubu musi wpłacić tę kwotę w tym tygodniu i jak się dowiedzieliśmy, szuka tej kwoty. Miejmy nadzieję, że nie będzie z tym kłopotów, bo wymienieni zawodnicy na pewno przydadzą się drużynie.

Gra warta świeczki, bo J. Adamczyk jest studentem I roku Akademii Ekonomicznej, a pozostali zaczęli naukę w Kolegium Karkonoskim i wszyscy na dłużej wiążą swoje losy z Jelenią Górą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
456
Tak
66%
Nie
23%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
11%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
95% Polaków tego unika, a jelita tego właśnie chcą
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Pieniądze
Nagroda dla Marexu
 
Uzdrowisko Cieplice
Leczenie oczu wodą termalną – specjalność Uzdrowiska Cieplice
 
Karkonoski Park Narodowy
Spokój dla cietrzewi i sokołów. Szlaki czasowo zamknięte
 
Aktualności
Średniowieczny most po konserwacji
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group