Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 10 lutego
Imieniny: Elwiry, Jacka
Czytających: 10806
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Karkonosze bez zwycięstwa

Niedziela, 29 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
Trzeciej porażki doznały w trakcie turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski juniorek koszykarki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra ulegając gospodarzom zawodów Chrobremu Głuchołazy 79:82.

O przegranej jeleniogórzanek zdecydowały przegrane dwie pierwsze kwarty, po których podopieczne trenera Jerzego Gadzimskiego traciły do rywalek już szesnaście punktów. Karkonosze w tym okresie raziły nieskutecznością rzutową, zaś głuchołazanki punktowały głównie po skutecznych kontratakach. Po zmianie stron jeleniogórzanki goniły wynik. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem gry miały nawet szanse na doprowadzenie do dogrywki, jednak zarówno rzuty wolne jak i rzut za trzy punkty wykonywane przez nie były niecelne i ostatecznie Karkonosze uległy Chrobremu 79:82. W całym turnieju jeleniogórzankom nie udało się odnieść zwycięstwa i z trzema porażkami zajęły w nim ostatnie czwarte miejsce.

<b>Chrobry Głuchołazy – MKS MOS Karkonosze 82:79 (24:13, 23:18, 15:23, 20:25)</b>
<b>MKS MOS:</b> Sawicka 24, Dudek 21, Pawlukiewicz 13, Kowiel 11, Kowalczyk 10, Foitzik, Nowicka, Skoczylas, Chwedorowicz, Jaworowska.

Sonda

Ile pączków zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
91
1
32%
2-3
40%
4-5
5%
Więcej niż 5
23%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Karkonosze wygrywają bezapelacyjnie!
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Pomagamy
Pilchowice dla Emilki z Jeleniej Góry
 
Karkonosze
Piosenka o Karkonoszach
 
Aktualności
Śpiew z wnętrza skały – opowieść o skale Chybotek
 
Aktualności
Finał „The Voice Senior” z Violettą Kapcewicz
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group