Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5889
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karkonoskie krajobrazy pośród blokowiska

Środa, 5 marca 2008, 8:14
Aktualizacja: 8:14
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Karkonoskie krajobrazy pośród blokowiska
Fot. rylit
W galerii „Promocje” ODK na Zabobrzu została otwarta wystawa jesiennego, międzynarodowego pleneru „Karkonosze 2007”.

Wystawa złożona z wybranych przez Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne i Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu najlepszych prac kilkudziesięciu fotografików Polski, Czech i Białorusi, którzy uczestniczyli w plenerze we wrześniu 2007 roku prezentuje najlepsze walory najwyższego pasma Sudetów.

Plener Karkonosze 2007 miał swoją bazę w Przesiece, a nie w wysokich górach, co dało większe możliwości w dotarciu do wielu ciekawych miejsc w Karkonoszach,

Bardzo trudną sprawą dla fotografa jest uchwycenie tematu fotografii w nowy sposób inny niż to było robione do tej pory. Szczególnie jest to trudne, gdy temat jest bardzo znany i został obfotografowały już tysiące razy.

Czy to się udało uczestnikom pleneru, oceniali licznie przybyli na wernisaż goście, również z sąsiednich Czech. Aby się o tym przekonać osobiście wystarczy odwiedzić tą wystawę, którą można oglądać będzie przez kilka tygodni.

Niepisanym prawem plenerów fotograficznych jest fakt, że każdy z uczestników pleneru zostawia na własność organizatorom kilka swoich fotografii. Jest, więc szansa, że będzie prezentowana później w innych salach wystawowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group