Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 15730
Zalogowanych: 89
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Kariera da koncert. W sobotę w Jazgocie

Piątek, 30 marca 2012, 8:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: Petr
W wydarzeniu muzycznym z pogranicza awangardy dancingu będzie można uczestniczyć w najbliższą sobotę, tj. 31 marca w popularnym klubie Jazgot w Szklarskiej Porębie. – Zespół Kariera da koncert. Przyjdźcie i bawcie się z nami – zachęcają organizatorzy.

Na koncert Kariery warto się wybrać choćby dla „Świni Truflowej”, „Polopiryny S” , „Czterech biznesmenów” i „Kija przeklętego”, będących doskonałym przykładem utworów dowcipnych, a przy tym bardzo inteligentnych i okraszonych znakomitą muzyką. Brzmieniem z pogranicza awangardy dancingu czy wodewilu, obok którego nie można przejść obojętnie.

– Serdecznie zapraszamy na koncert Kariery w Jazgocie – zespołu, którego muzyki nie można pomylić z żadną inną. Zdolni muzycy, charyzmatyczny wokalista, przebojowe piosenki grane i śpiewane z niezwykłą dynamiką, których celem jest włączenie publiki w muzyczny show, oto co serwuje Kariera podczas swoich koncertów. Start godz. 21.00. Bilety w cenie 10 zł - mówią organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
490
Staram się pomagać wszystkim
32%
Pomagam tylko osobom, które znam
35%
Nie biorę udziału w taki akcjach
33%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Wracają ujemne temperatury
 
Kilometry
Czy można przejeżdżać przez skrzyżowanie na pomarańczowym świetle?
 
Karkonosze
Śmierć za śmiercią na Śnieżce
 
Teatr im. Norwida
Orwellowski „1984” na scenie Teatru Norwida
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group