Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 7153
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kariera bez barier i mimo przeciwności

Czwartek, 20 października 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:29
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Kariera bez barier i mimo przeciwności
Fot. Agrafka
Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Osób Przewlekle Chorych „Pomocna Dłoń” odbyło się wczoraj tym razem w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Podczas zajęć zorganizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zainteresowani mogli dowiedzieć się, jak ważna jest w życiu każdego człowieka prawidłowa komunikacja międzyludzka.

Pozwala wymieniać się wzajemnie myślami, doprowadza do współdziałania jednostek i podążania w tym samym kierunku. Dzięki niej można dowiedzieć się po części co myślą i czują nasi rozmówcy oraz wyrazić siebie.

–Aktywność i komunikatywność to problemy, z którymi spotykamy się na co dzień. Bardzo ważna jest wymiana wspólnych doświadczeń. Trzeba trenować sposób prezentacji siebie i komunikowania innym swoich cech np. podczas rozmowy o pracę, aby móc się rozwijać i osiągać wyznaczone sobie cele – powiedziała Teresa Adamowicz, prezes Stowarzyszenia Osób Przewlekle Chorych „Pomocna Dłoń”.

Zajęcia prowadzone były m.in. przez Annę Błaszczyk z Powiatowego Urzędu Pracy oraz Jolantę Polanicz z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group