Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 12100
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karczemna awantura w trójce

Sobota, 20 grudnia 2008, 9:06
Aktualizacja: 9:07
Autor: Angela
26–letni pasażer autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zapalił w pojeździe papierosa i obrzucił ludzi stekiem wyzwisk. Dostało się także kierowcy. Awanturnik dostał mandat w wysokości 300 złotych.

Mężczyzna naprzykrzał się kierowcy i pasażerom autobusu miejskiego linii numer 3 jadącego z Jeleniej Góry do Mysłakowic. Kiedy tylko wszedł do pojazdu, był wulgarny i agresywny. Wykrzykiwał do ludzi wiązanki przekleństw, aż w końcu zapalił sobie papierosa.

Wtedy kierowca nie odpuścił chuliganowi i zadzwonił po straż miejską, która około godziny 17 przy ulicy Jana Pawła II wyprosiła awanturnika z autobusu. Kierowcę w zeznaniach wsparły trzy pasażerki, które potwierdziły „naganne” zachowanie łobuza. A ten w podzięce za złą opinię zaczął się odgrażać kobietom. Strażnicy miejscy ukarali awanturnika mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Zachowania chuligana nic nie tłumaczy, a badanie na zawartość alkoholu wykazało, że był trzeźwy. Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, nie był to pierwszy wybryk 26-latka. Podobne incydenty w autobusach komunikacji miejskiej nie należą do rzadkości. Awanturnicy, oprócz agresji słownej, potrafią też demolować wnętrza pojazdów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
808
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group