Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5866
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karczemna awantura w trójce

Sobota, 20 grudnia 2008, 9:06
Aktualizacja: 9:07
Autor: Angela
26–letni pasażer autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zapalił w pojeździe papierosa i obrzucił ludzi stekiem wyzwisk. Dostało się także kierowcy. Awanturnik dostał mandat w wysokości 300 złotych.

Mężczyzna naprzykrzał się kierowcy i pasażerom autobusu miejskiego linii numer 3 jadącego z Jeleniej Góry do Mysłakowic. Kiedy tylko wszedł do pojazdu, był wulgarny i agresywny. Wykrzykiwał do ludzi wiązanki przekleństw, aż w końcu zapalił sobie papierosa.

Wtedy kierowca nie odpuścił chuliganowi i zadzwonił po straż miejską, która około godziny 17 przy ulicy Jana Pawła II wyprosiła awanturnika z autobusu. Kierowcę w zeznaniach wsparły trzy pasażerki, które potwierdziły „naganne” zachowanie łobuza. A ten w podzięce za złą opinię zaczął się odgrażać kobietom. Strażnicy miejscy ukarali awanturnika mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Zachowania chuligana nic nie tłumaczy, a badanie na zawartość alkoholu wykazało, że był trzeźwy. Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, nie był to pierwszy wybryk 26-latka. Podobne incydenty w autobusach komunikacji miejskiej nie należą do rzadkości. Awanturnicy, oprócz agresji słownej, potrafią też demolować wnętrza pojazdów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group