Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 4961
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Karawana marzeń” Kazimierza Pichlaka w BWA

Środa, 10 grudnia 2014, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Karawana marzeń” Kazimierza Pichlaka w BWA
Fot. Archiwum Jelonki.com
W piątek (12.12) o godz. 18.00 w Galerii BWA odbędzie się prezentacja najnowszej twórczości literackiej Kazimierza Pichlaka w wykonaniu aktora Teatru im. Cypriana Kamila Norwida – Tadeusza Wnuka, w ramach promocji tomiku wierszy pt. “Karawana marzeń” z płytą zespołu Szyszak wykonującego utwory z tekstami autora. W programie także koncert wspomnianego zespołu Szyszak.

Kazimierz Pichlak to doktor nauk medycznych, podróżnik, fotograf, poeta. Fotografuje od lat 80. XX wieku, kiedy to jako lekarz uczestniczył w wyprawach do Afganistanu, Pakistanu, Tanzanii i Nepalu. Owocem jego podróży są wystawy organizowane m.in. w Jeleniej Górze, Lwówku Śląskim, Lubomierzu i wielu innych miejscach. Autor wierszy, którym towarzyszą zdjęcia, liryków, kalamburów oraz dykteryjek. W jego dorobku znajdują się tomiki: “Dedykacje”, “Wierszydełka”, “Powroty” oraz “Zapis Międzyczasu”.

Promocja odbędzie się w ramach wystawy zrealizowanej dzięki pomocy finansowej Miasta Jelenia Góra, Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, Swiss Group International, Dzięciołowski Sp. z o.o.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group