Środa, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 6572
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Karambol w Radomierzu. Cztery rozbite samochody…

Wtorek, 19 kwietnia 2011, 16:22
Aktualizacja: Środa, 20 kwietnia 2011, 7:24
Autor: Angela
REGION: Karambol w Radomierzu. Cztery rozbite samochody…
Fot. Angela
… to wynik nieostrożnej jazdy Niemca, który kilka minut przed godziną 14.00 na krajowej „trójce” w Radomierzu uderzył w pojazdy, które zatrzymały się przed autem skręcającym w lewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło o 13.50 na drodze między Maciejową a Radomierzem, nieopodal punktu sprzedaży drzewek i roślin ogrodowych na pasie w kierunku z Wrocławia do Jeleniej Góry.

– Ze wstępnych ustaleń i zeznań świadków wynika, że kierujący samochodem marki Skoda fabia skręcał w lewo do posesji. Za nim zatrzymały się dwa następne auta, trzeci pojazd próbował hamować i w tym momencie został uderzony przez czwarty samochód ciężarowy marki Mercedes Sprinter. Jego kierowca, Niemiec, nie zachował należytej odległości między pojazdami oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Za to został ukarany mandatem gotówkowym – powiedział mł. asp. Kacper Krauze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W sumie doszło do zderzenia czterech pojazdów, w których na szczęście nikt z kierujących ani pasażerów nie odniósł obrażeń. Uszkodzone zostały tylko pojazdy: dostawczy Iveco oraz dwa osobowe marki Chevrolet i Ford Escort. Policja zatrzymała dowody rejestracyjne wszystkich pojazdów z uwagi na ich poważne uszkodzenia. Utrudnienia w ruchu już zostały usunięte, trwały ponad dwie godziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group