Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4235
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Karambol na autostradzie – rozbił się śmigłowiec

Wtorek, 17 lutego 2009, 8:23
Aktualizacja: 11:43
Autor: TEJO
REGION: Karambol na autostradzie – rozbił się śmigłowiec
Rozbił się śmigłowiec podobny do tego, który lądował obok jeleniogórskiego szpitala
Fot. Z archiwum Mariusza Synówki
Kto nie musi, niech lepiej nie jedzie w kierunku Wrocławia. Dziś rano w powiecie jaworskim na A 4 zderzyło się nawet kilkanaście pojazdów. Na ziemie runął śmigłowiec spieszący na pomoc, zginęło dwóch ratowników, lekarz w stanie ciężkim trafił innym śmigłowcem do szpitala wojskowego we Wrocławiu.

Tak wynika z informacji podanej przez Polskie Radio Wrocław. Autostrada A 4 na wysokości miejscowości Budziszów w powiecie jaworskim jest zablokowana. Zderzyło się tam dwadzieścia pojazdów – podała telewizja TVN 24. Prawdopodobna przyczyna wypadku to śliska nawierzchnia i nadmierna prędkość pojazdów.
Nadal nie wiadomo co było przyczyną katastrofy śmigłowca. Wiadomo, że leciał na ratunek kobiecie w ciąży, która jest jedną z poszkodowanych w karambolu.

Wypadek zdarzył się także pod samym Wrocławiem. Dachowało tam osobowe auto. Przejazd zablokował także tir, który stanął w poprzek drogi.

Fatalne warunki drogowe są w samej Jeleniej Górze. Przy ulicy Spółdzielczej ruch tamuje tir, który „złamał się” i uniemożliwia przejazd innym pojazdom. Po nocnych opadach śniegu drogowcy walczą ze skutkami zimy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group