Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5472
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Karambol drogowy w Wojcieszycach!

Czwartek, 17 marca 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 13:50
Autor: PK
Kotlina Jeleniogórska: Karambol drogowy w Wojcieszycach!
Fot. Damian Milko
W piątkowy wieczór w Wojcieszycach doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Na mokrych od wiosennych roztopów uliczkach tej pod jeleniogórskiej wioski kierowca ciężarówki marki Volvo stracił panowanie nad samochodem co spowodowało, iż jego auto z impetem uderzyło w budynek stojący przy drodze, a konkretnie w jego przybudówkę.

Kierowcy samochodu nic się nie stało i po udzieleniu mu pierwszej pomocy ambulatoryjnej zwolniono go do domu. To nie koniec jednak jego kłopotów, bo jak wykazały ekspertyzy policyjne przekroczył on dozwoloną prędkość w tym miejscu co było główną przyczyną wypadku. Nic też nie stało się żadnemu z lokatorów zniszczonego budynku. Na szczęście do karambolu doszło wieczorową porą, a nieszczęsna przybudówka jak się okazuje była częścią sklepu z art. dziecięcymi, który o tej porze był już zamknięty.

Patrząc na zdjęcia z miejsca wypadku, aż trudno uwierzyć, iż nikomu nic się nie stało. Kabina ciężarówki jest całkowicie zdemolowana, a przybudówka została zrównana z ziemią. Niestety naruszona została też ściana czołowa budynku. To nie koniec kłopotów jego lokatorów. Siła uderzenia samochodu w budynek była tak duża, iż istnieje poważne niebezpieczeństwo naruszenia jego konstrukcji. Jeśli ta opinia potwierdzi się w ekspertyzach, trzeba będzie budynek wyburzyć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group