Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Kąpielowy szał

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Ponad pięćdziesiąt tysięcy odwiedzin zarejestrowano w lipcu na basenie miejskim przy ulicy Sudeckiej. Franciszek Z. Brykner, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu, potwierdza, że jest to rekordowy od lat sezon.

reklamy
reklamy

– Wpływy już są większe niż w minionym roku, choć nie zostały podniesione ceny biletów – mówi dyrektor Brykner. Liczba odwiedzin jest imponująca, ale nie znaczy, że 50 tysięcy różnych osób z basenu skorzystało.

Na kąpielisko przychodzą stali klienci. Nic dziwnego: to jedyny strzeżony basen w mieście. Duża frekwencja skutkuje jednak zwiększeniem kosztów utrzymania basenu. – Częściej trzeba wymieniać wodę i dbać o jej uzdatnienie – przyznaje Franciszek Z. Brykner.

Jaki będzie sierpień? Trudno przewidzieć. Według synoptyków na pewno mniej upalny. Możliwe więc, że bilans się wyrówna i na basen nie zawita już tak dużo gości.

Dyrekcja MOS zapewnia, że wszystkie zyski uzyskane ze sprzedaży biletów na pływalnię zostaną przeznaczone na jej modernizację i pokrycie kosztów utrzymania kąpieliska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka