Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8455
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kąpielowy szał

Wtorek, 1 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 1 sierpnia 2006, 16:59
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Kąpielowy szał
Fot. Arkadiusz Piekarz
Ponad pięćdziesiąt tysięcy odwiedzin zarejestrowano w lipcu na basenie miejskim przy ulicy Sudeckiej. Franciszek Z. Brykner, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu, potwierdza, że jest to rekordowy od lat sezon.

– Wpływy już są większe niż w minionym roku, choć nie zostały podniesione ceny biletów – mówi dyrektor Brykner. Liczba odwiedzin jest imponująca, ale nie znaczy, że 50 tysięcy różnych osób z basenu skorzystało.

Na kąpielisko przychodzą stali klienci. Nic dziwnego: to jedyny strzeżony basen w mieście. Duża frekwencja skutkuje jednak zwiększeniem kosztów utrzymania basenu. – Częściej trzeba wymieniać wodę i dbać o jej uzdatnienie – przyznaje Franciszek Z. Brykner.

Jaki będzie sierpień? Trudno przewidzieć. Według synoptyków na pewno mniej upalny. Możliwe więc, że bilans się wyrówna i na basen nie zawita już tak dużo gości.

Dyrekcja MOS zapewnia, że wszystkie zyski uzyskane ze sprzedaży biletów na pływalnię zostaną przeznaczone na jej modernizację i pokrycie kosztów utrzymania kąpieliska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
472
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group