Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5289
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kapela wciąż bardzo groźna

Środa, 19 listopada 2008, 8:19
Aktualizacja: 8:23
Autor: Ania/tejo
JELENIA GÓRA: Kapela wciąż bardzo groźna
Fot. TEJO
Drogowego horroru obawiają się kierowcy na szosie Jelenia Góra – Świerzawa. Wczoraj doszło tam do niebezpiecznej kolizji. Kiedy przymrozi i spadnie śnieg, takich zdarzeń może być jeszcze więcej.

Jak już informowaliśmy, po południu na drodze Jelenia Góra – Świerzawa przed Kapelą samochód marki Skoda Octavia należący do Służby Celnej zderzył się czołowo z mercedesem busem. Kierowca skody jechał z Dziwiszowa do Jeleniej Góry. Prawdopodobnie z powodu nadmiernej prędkości nie zapanował nad samochodem, wpadł do rowu i siłą impetu wypadł z powrotem na drogę prosto pod nadjeżdżającego z przeciwnej strony mercedesa.

Funkcjonariuszy SC pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Na szczęście nic groźnego im się niestało i po udzieleniu pierwszej pomocy zostali zwolnieni do domów. Prowadzący mercedesa nie miał żadnych obrażeń. Kierowca octavii został ukarany mandatem i 6 punktami karnymi – mówi nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy.

Zmień opony koniecznie!
Wczoraj wieczorem w podgórskich rejonach sporym utrudnieniem w ruchu były opady śniegu i oblodzona nawierzchnia. Najgorsze warunki panowały w Szklarskiej Porębie i Jakuszycach. Policja apeluje do wszystkich kierujących, którzy jeszcze tego nie uczynili, o zmianę opon letnich na zimowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group