Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Kadetki również z tarczą

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Kadetki Wichosia Jelenia Góra, podobnie jak juniorki – wygrały w sobotę (18.01) we Wrocławiu z miejscową Gwardią. Od początku spotkania dominowały koszykarki spod Karkonoszy, które pewnie zwyciężyły 85:43.

Jeleniogórzanki od początku dominowały na parkiecie i z każdą minutą powiększały prowadzenie. Do przerwy było 13:44, a po zmianie stron nawet 25:68. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 43:85 i było to piąte zwycięstwo w sezonie w wykonaniu kadetek Wichosia.

MKS Gwardia Wrocław - KS Wichoś Jelenia Góra 43:85 (7:20, 6:24, 12:29, 18:17)

Gwardia: Omylak 10, Boreczek 8, O. Możdżeń 7, Bortolotto 6, Budzeń 4, Dec 4, Chojnowska 2, Gurgul 2, Nowotny, Stefańska, Stasz, Zawół. Wichoś: Sadlik 41, Pladzyk 16, A. Montuło 10, Gębura 8, Brzeźniak 8, Mosoń 2, Maciak, Romano, Wdowin.

Kolejne spotkania kadetek Wichosia w sobotę (25.01) w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie ekipa z Zabobrza rozegra dwa spotkania - z AZS I i AZS II.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka