Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 4066
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgorzelec: Kaczmarczyk zwycięża przez TKO

Środa, 17 grudnia 2014, 17:15
Aktualizacja: 0:19
Autor: MDvR
Zgorzelec: Kaczmarczyk zwycięża przez TKO
Fot. użyczone
W nowej hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu odbyła się 13 grudnia Zawodowa Gala K–1 i boksu Kick–Fighter Night, gdzie organizatorem imprezy był Krzysztof Szyrma. W czasie gali odbyły się dwa pojedynki bokserskie i osiem walk na zasadach K–1. W jednej z nich wystąpił podopieczny Mariusza Ligiżyńskiego – Kamil Kaczmarczyk (18 lat), który zmierzył się z zawodnikiem z Żar Konradem Hałko.

Już od pierwszej rundy fighterzy zaprezentowali szeroki wachlarz kombinacji kick-boxingu. W drugiej zaś silne low-kicki Kamila spowodowały kontuzję przeciwnika, przez co został liczony. O zwycięstwie jeleniogórzanina zdecydowały kolejne mocne kopnięcia, po których sędzia przerwał walkę - TKO w II rundzie. Brawa dla przeciwnika, który mimo dużego bólu chciał kontynuować walkę.

W walkach wieczoru zdecydowanie wygrali Polacy: Piotr Formantowicz, Piotr Biały i Wojciech Wierzbicki, który w ostatnim pojedynku odebrał pas Zawodowego Mistrza Europy Wako-Pro Włochowi Andrea Andrenacciemu. Klub Shidokan Jelenia Góra kieruje duże podziękowania dla kibiców z Jeleniej Góry i „narożnika” naszego fightera, którzy godnie zastąpili trenera Mariusza Ligiżyńskiego pełniącego w tej gali funkcję sędziego punktowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group