Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3693
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kabaretowo w Politechnice

Wtorek, 27 kwietnia 2010, 16:03
Aktualizacja: 16:05
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Kabaretowo w Politechnice
Fot. Gabi
Wczoraj odbyła się nieoficjalna inauguracja XXXVII Wiosny Cieplickiej. Otworzyli ją dyrektor Przystani Twórczej – Ewelina Marciniak oraz Kabaret Ciach i Stanisław Tym.

Artyści wystąpili w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów budynku Politechniki Wrocławskiej w Cieplicach. Na początek wystąpił Kabaret Ciach. Zaprezentował swój nowy program, w którym spełniał życzenia widzów i tworzył dla nich skecze. Nie zabrakło też dobrze znanych żartów z telewizji np. o feng shui, ukradzionym węglu i mężczyznach, którzy poszli ze swoimi żonami na zakupy.

Publiczność przyjęła wykonawców bardzo dobrze. Można powiedzieć, że kabaret przypadł im do gustu. Gwiazdą wieczoru był weteran sceny kabaretowej Stanisław Tym. Przedstawił on kilka swoich żartów. Niestety nie wszystkie wywołały oczekiwane salwy śmiechu. Mimo wszystko miło było popatrzeć na Tyma, ikonę polskiego kabaretu i komedii filmowej, który nadal jest w dobrej formie

Był to pierwszy Wieczór Kabaretowy organizowany przez Przystań Twórczą Cieplickie Centrum Kultury. Takich wieczorów ma być jeszcze więcej. Widzowie nagrodzili artystów gromkimi brawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group