Sobota, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 6067
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Już jutro „Zaczarowane święta” z Golcami

Sobota, 3 grudnia 2016, 9:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 grudnia 2016, 11:55
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Już jutro „Zaczarowane święta” z Golcami
Fot. Przemek Kaczałko
Młodzi artyści, którzy zaprezentują swój talent podczas koncertu „Zaczarowane święta” są już w Jeleniej Górze. Zwiedzają okolicę oraz uczestniczą w warsztatach, które odbywają się w Osiedlowym Domu Kultury. Jutro (4.12) zaśpiewają w hali przy ul. Złotniczej, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Golec uOrkiestra.

Laureaci festiwalu Zaczarowanej Piosenki Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” to osoby o wyjątkowym talencie i pogodzie ducha, które mimo niepełnosprawności spełniają swoje marzenia, pielęgnują pasję. Już po raz szósty jeleniogórzanie będą mieli okazję spędzić miło czas, a jednocześnie zamieniając się w Świętych Mikołajów, bowiem dochód z koncertu charytatywnego zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa.

Jak mówi organizator wydarzenia prezes TV Dami Krzysztof Błażejczyk – w dotychczasowych edycjach zebrano w sumie ok. 100 tysięcy złotych. - Impreza wpisała się w serca jeleniogórzan, mamy już praktycznie wszystkie bilety sprzedane – podkreśla prezes TV Dami.

Podczas warsztatów w ODK-u młodych artystów odwiedził prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła przekazując drobne upominki. Nasi goście podkreślają świetną atmosferę i nie mogą się doczekać występu przed miejscową publicznością.

- Jest bardzo fajnie, z dziewczynami gramy na fortepianie, tańczymy, śpiewamy. Nie stresuję się, jak widzę publiczność to jest super – powiedziała Ula Kowalska ze Skierniewic. - Przed występem na pewno będzie stres, ale myślę, że będzie super – dodała Patrycja Błach ze Zdzieszowic. - Bardzo lubię śpiewać i słuchać muzyki, ponieważ ona mnie uspokaja, oczyszcza moją psychikę, gdy mam zmartwienia – wyznała Kinga Kasprzyk z Jaroszowca.

Zaczarowane Święta z Tauronem już jutro (4.12) o godz. 17:00 w hali przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group