Czwartek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 3866
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Juwenalia 2011” w Jeleniej Górze. Szału nie będzie

Wtorek, 24 maja 2011, 15:55
Aktualizacja: Środa, 25 maja 2011, 7:22
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: „Juwenalia 2011” w Jeleniej Górze. Szału nie będzie
Rok temu gwiazdą imprezy studentów był Big Cyc...
Fot. RAK
Jutro na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędą się „Juwenalia 2011”, które – zdaniem żaków z regionu, będą najgorszą pod względem programowym z imprez studenckich, jakie do tej pory miały miejsce w stolicy Karkonoszy. Kto „zagra” tym razem?

„Juwenalia 2011” w Jeleniej Górze ruszą o godz. 16.00. Jako pierwsza przed bracią studencką wystąpi kapela NESS – młodzi rock’n’rollowcy z Karpacza, po których na scenie mają pojawić się kolejno: kabaret ADeHaDe (17.00), GOODBAND (18.00), Sebastian Rutkowski – finalista programu Must Be The Music (19.00, 19.30) oraz gwiazda wieczoru – zespół VOLVER (20.00). Co o programie imprezy przygotowanej „specjalnie” dla nich sądzą żacy z regionu?

– Toż to dramat jakiś jest! Według mnie i moich kolegów, tegoroczne „Juwenalia” okażą się największym niewypałem w historii Jeleniej Góry. Pieniądze na imprezę, która powinna być zorganizowana z myślą o studentach zostały przeznaczone na sfinansowanie występów kapel i osób, których studenci nie słuchają albo w ogóle nie znają. Otrzymaliśmy „gwiazdeczki” jak VOLVER, GOODBAND, NESS, jakiś Rutkowski i co to niby ma być? Żenada, i tyle – oburza się Jakub Wantuła, student Politechniki Wrocławskiej.

I dodaje: – Zakładam, że większość studentów nie pójdzie jutro na Plac Ratuszowy. Co zaś się tyczy reszty, ci pójdą po to, by uczestniczyć w akcji „Dres-wieś”, która odbędzie się w trakcie „Juwenaliów” m.in. celem bojkotu tychże. Do tej, zapraszam wszystkich. Więcej informacji w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (66) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group