Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 2785
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jutro w Zdrojowym ostatni spektakl w sezonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 lipca 2016, 13:57
Aktualizacja: Czwartek, 21 lipca 2016, 7:54
Autor: ZTA
Fot. Archiwum Teatru
W czwartek (21.07) o godz. 11.00 Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza dzieci na spektakl „Entliczek Pętliczek. To ostatnie przedstawienie w tym sezonie artystycznym. A w sobotę – spotkanie z cyklu Koncertowo i Sportowo.

Na spektakl dla dzieci mamy dwa podwójne zaproszenie. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi zadzwonią do teatru pod numer 75-7557690.

Natomiast w sobotę, w ramach Letnich Koncertów Promenadowych, ZTA zaprasza o godz. 16.00 do Parku Zdrojowego w Cieplicach do udziału w Taii Chii pod bacznym okiem instruktora Bogusza Szkutnika.

Taii Chii to chińska sztuka walki zaliczana do wewnętrznych systemów (neijia). Oprócz zewnętrznych, czysto fizycznych aspektów bojowych, stanowi wspaniałe narzędzie do osiągnięcia zdrowego ciała i ducha, co przekłada się bezpośrednio m.in. na poprawę siły i elastyczności mięśni, wzmocnienie kondycji, poprawę kultury (jakości) oddychania, oraz wyciszenie umysłu, co jest szczególnie istotne w dzisiejszym, przeładowanym informacją i napięciem świecie.

Letnie Koncerty Promenadowe finansowane są z budżetu Miasta Jelenia Góra i wstęp jest bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 20-07-2016 17:28
miasto turystyczne...... buhahaha
~do wyżej 20-07-2016 22:35
racja, jakie miasto, takie Koncerty "Promenadowe", taka promenada, nie lepiej nazwać Koncert Porażki Miasta?, a te chińskie kije samobije to komu mają służyć? oj władzo, władzo, weźcie jakieś nunczako i walnijcie się prosto w swoje głowy ! a potem się dziwią, że Prezes na emeryturze chce byki hodować i PIS "niespodziewanie" doszedł do władzy !!! od lat jaja sobie z ludzi robiliście, a teraz obrażalski ma pomysły na Koncert Promenadowej Porażki ! ?...Marysieńkę oddajcie, ludzie są mocno wkurzeni !!!
~ 23-07-2016 21:22
Jaja sobie robicie czy co? Nie można było zaprosić kwintetu czy kwartetu smyczkowego z Filharmonii Dolnośląskiej, aby zagrała jakieś koncerty kameralne, jak przed laty? Po co dopłaca się do FD? Po to, aby w lecie wszyscy mieli 2 miesiące urlopu, jak dzieci w szkole? Tai chi to nie żaden koncert, ale muzyka użytkowa. Co to za promenada? Wstyd!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group