Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3335
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jutro w Jeleniej Górze pierwsza sesja z nowym przewodniczącym

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 6:32
Aktualizacja: Wtorek, 23 kwietnia 2013, 7:25
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jutro w Jeleniej Górze pierwsza sesja z nowym przewodniczącym
Fot. Angela
Tradycyjnie od godz.9.00 rozpocznie się wtorkowe (23.04) posiedzenie radnych Rady Miejskiej w Jeleniej Górze, którzy po raz pierwszy spotkają się pod przewodnictwem nowego szefa rady Leszka Wrotniewskiego. Zgodnie z zapowiedziami, w porządku obrad znalazło się mniej punktów niż to było dotychczas. O czym tym razem zdecydują radni?

Jeleniogórscy rajcy pochylą się m.in. nad projektami uchwał w sprawie przyjęcia Programu Ochrony Środowiska dla Miasta Jelenia Góra na lata 2013-2016 z perspektywą do 2020 roku.

Będzie też głosowany projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Jelenia Góra, a także przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów położonych w dzielnicy Cieplice.

Radni zagłosują też w sprawie zmiany stawek za zajęcie pasa drogowego, sposobu odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości czy nadania statutu Domowi Dziecka nr 2 ,,Dąbrówka” – Placówka Wielofunkcyjna w Jeleniej Górze.
Powołany zostanie też nowy przewodniczący Komisji Zatrudnienia i Rynku Pracy oraz zmienią się składy osobowe poszczególnych komisji.

Nie zabraknie oczywiście punktu interpelacji i wniosków radnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group