Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 13946
Zalogowanych: 81
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Juniorki młodsze MKS MOS Finepharm zdobędą medal?

Wtorek, 15 kwietnia 2008, 17:33
Aktualizacja: 17:35
Autor: JEN
Od 24 do 28 kwietnia odbędzie się w Jeleniej Górze w hali przy ul. Złotniczej 12 finałowy turniej o mistrzostwo Polski w piłce ręcznej juniorek młodszych z udziałem ośmiu drużyn, w tym MKS MOS Finepharm.

Nasze dziewczęta trafią do grupy, w której znajdą się jeszcze: Luks Lider Winnica, Truso Elbląg i Zryw Chorzów.

W drugiej grupie wystąpią: MTS Kwidzyń, KSS Kielce, Łączpol Gdynia i Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Pytany szanse swoich podopiecznych trener MKS MOS Finepharm – Mirosław Uram w tego typu zawodach niezmiennie mówi, że każda drużyna jest do ogrania, trzeba to tylko umiejętnie zrobić.

Wydaje się, że tak będzie w Jeleniej Górze i MKS MOS Finepharm zdobędzie przynajmniej jakiś medal. Będzie to potrzymanie tradycji, przecież ich starsze koleżanki z Finepharm Carlos zdobyły w tym roku wicemistrzostwo Polski, a w tamtym roku – mistrzostwo kraju.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
711
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Kultura
"Nocny łowca" nadchodzi
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group