Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Juniorki gromią

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Znakomicie rozpoczęły swoje występy w ćwierćfinale Mistrzostw Polski juniorki MKS PR Finepharm Jelenia Góra

reklamy

W pierwszym swoim pojedynku, podczas imprezy rozgrywanej w Gubinie podopieczne trenera Dariusza Jarosza rozgromiły MMKS Jutrzenkę Płock 39:17 (19:7).Mecz ten dla jeleniogórzanek był sportowym „spacerkiem” Zespół z Jeleniej Góry był górował nad swoimi przeciwniczkami w każdym elemencie gry, prezentując lepsze wyszkolenie techniczne. Najwięcej bramek dla MKS PR zdobyły: Agnieszka Kocela – 7, Magda Tajerle – 5, Karolina Konsur – 5, Marta Dąbrowska – 5 i Sabina Kobzar – 5.

Już jutro jeleniogórzanki w kolejnym pojedynku zawodów zagrają z MKS Sambor Tczew.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka