Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Juniorki gromią

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Znakomicie rozpoczęły swoje występy w ćwierćfinale Mistrzostw Polski juniorki MKS PR Finepharm Jelenia Góra

W pierwszym swoim pojedynku, podczas imprezy rozgrywanej w Gubinie podopieczne trenera Dariusza Jarosza rozgromiły MMKS Jutrzenkę Płock 39:17 (19:7).Mecz ten dla jeleniogórzanek był sportowym „spacerkiem” Zespół z Jeleniej Góry był górował nad swoimi przeciwniczkami w każdym elemencie gry, prezentując lepsze wyszkolenie techniczne. Najwięcej bramek dla MKS PR zdobyły: Agnieszka Kocela – 7, Magda Tajerle – 5, Karolina Konsur – 5, Marta Dąbrowska – 5 i Sabina Kobzar – 5.

Już jutro jeleniogórzanki w kolejnym pojedynku zawodów zagrają z MKS Sambor Tczew.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka