Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 16798
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Jubilat" zmienia branżę

Piątek, 28 marca 2025, 6:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: "Jubilat" zmienia branżę
Fot. WAC
Pawilon "Jubilat" stojący na skrzyżowaniu ulic Karłowicza i Ogińskiego z placówki handlowej zostanie przekształcony w bawialnie dla dzieci.

Należący do jeleniogórskiego Społem pawilon "Jubilat" podobnie jak pobliskie "Rondo" przez wiele lat był miejscem gdzie zakupy robili mieszkańcy Zabobrza i nie tylko. Ostatnie lata, gdy wokół jak grzyby po deszczu wyrosły dyskonty handlowe nie były już tak łaskawe dla tego sklepu. Jakiś czas temu drastycznie zmniejszono powierzchnię handlową "Jubilata" a pozostała część stała pusta. Teraz ma się to zmienić bo w dawnym sklepie powstanie sala zabaw dla dzieci. Na dachu obiektu zainstalowano już odpowiedni szyld.

Wewnątrz obiektu trwa remont i już wkrótce na dzieci będą czekały baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tunele, drabinki i inne urządzenia zabawowe. W bawialni będzie można urządzić dziecięce urodziny. Planowane jest też otwarcie kawiarenki dla opiekunów maluchów.

Twoja reakcja na artykuł?

269
69%
Cieszy
32
8%
Hahaha
7
2%
Nudzi
21
5%
Smuci
14
4%
Złości
45
12%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
525
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Zamiłowanie do militariów przekazał mi ojciec
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group