Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 6171
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: JTF ma nową siedzibę i nowy projekt

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 7:11
Aktualizacja: Wtorek, 13 sierpnia 2013, 7:53
Autor: Manu
Jelenia Góra: JTF ma nową siedzibę i nowy projekt
Fot. BM
Działające od lat przy ul. Podwale 1A – Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne, zmieniło swoją siedzibę. Obecnie mieści się ono w budynku przy al. Wojska Polskiego 37. W nowym obiekcie zaistnieje także Galeria Fotografii „Focus”.

JTF istnieje od roku 1961 i prowadzi własną galerię fotograficzną, organizując comiesięczne konkursy fotograficzne dostępne dla wszystkich miłośników fotografii. W ramach Września Jeleniogórskiego JTF przygotowuje corocznie konkurs fotograficzny „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie”.

Oprócz tego JTF przeprowadza także pokazy zdjęć i przeźroczy, prelekcje i spotkania z autorytetami w dziedzinie fotografii i sztuki, prowadzi działalność edukacyjną i kulturotwórczą dla środowisk szkolnych i młodzieżowych. Spotkania członków Towarzystwa odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.00.

Do 2 września br. w Eurocentrum w Jabloncu nad Nysą można zwiedzać wystawę fotograficzną „13 lat KONTAKTU”, przygotowaną przez stowarzyszenie fotografów Euroregionu Nysa KONTAKT oraz współorganizator, fotoklub Safír Turnov, z okazji XIII rocznicy KONTAKTU. Wśród autorów zdjęć znaleźli się także członkowie Towarzystwa, którzy m.in. w konkursach fotograficznych wielokrotnie odnosili znaczące sukcesy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group