Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Joanna Pawlukiewicz królową strzelczyń

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

O bardzo udanym sezonie może mówić koszykarka KS Wichoś Jelenia Góra Joanna Pawlukiewicz. Jak wynika ze statystyk pomeczowych, jeleniogórzanka zdobyła prestiżowy tytuł najlepszego snajpera II–ligi zdobywając w 16 meczach mistrzowskich aż 392 punkty, co daje wysoką średnią – 24,5 punktu na mecz.

- Bardzo cieszę się i gratuluję Joannie, bowiem przez cały sezon począwszy od obozu letniego w Świnoujściu trenowała z wielką sumiennością, stanowiąc wzór dla młodszych zawodniczek. Cieszy również fakt, że coraz częściej rzuca za 3 pkt i gra równie dobrze przodem jak i tyłem do kosza. Jako kapitan zespołu świeciła przykładem na boisku i poza nim - podkreślił trener Rafał Sroka.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka