Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5945
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JLB – piąta kolejka

Wiadomości: Futsal - ul. Złotnicza/Jelenia Góra
Wtorek, 24 lutego 2009, 7:46
Aktualizacja: 12:16
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. Robert Ignaciak
Im bliżej finału – tym większe emocje.

Jeleniogórska Liga Biznesu 2009
V kolejka – 23 lutego 2009

STATYSTYKI
GRUPA A
ORBITA (www.botutaj.com)– PEC 2-1 (1-1)
Bramki: Orbita – Kępiński, Cioch
PEC – Eszrych
Zawodnik meczu: Przemysław Cioch (Orbita)

POLCOLORIT - STREET SQUAD 2-2 (0-0)
Bramki: Polcolorit – Śmigasiewicz 2
Street Squad – Żegota, Gałuszka
Zawodnik meczu: Artur Śmigasiewicz (Polcolorit)

MAR-MAT - DSE BK 3-5 (1-3)
Bramki: Mar-Mat – Jemai 2, Michałek
DSE BK – Ignaczak, Zieliński, Szkuta 2, Seta
Zawodnik meczu: Marcin Szkuta (DSE BK)

Pauza: FC Temida
GRUPA B

JELENIA PLAST – TV DAMI 1-1 (0-1)
Bramki: Jelenia Plast - Gredes
TV Dami – Bińczyk
Zawodnik meczu: Robert Zaleszczyk (TV Dami)

DOLFAMEX – B&W RG512 4-3 (1-1)
Bramki: Dolfamex – Podobiński 4
B&W RG512 – Dutka 2, Dutkiewicz
Czerwona kartka: Jarosław Miturski (Dolfamex)
Zawodnik meczu: Radosław Dutka (B&W RG512)

PMPOLAND – ENDICO 0-7 (0-1)
Bramki: Endico – Skowron 2, Ciszewski, Blekicki 2, Bukat 2
Zawodnik meczu: Jarosław Blekicki (Endico)
Pauza: EnergiaPro
Strzelcy bramek
Grupa A:
5 - Śmigasiewicz (Polcolorit), Jemai (Mar-Mat)
4 - Lambert (Temida), Adamczyk (Orbita), Cioch (Orbita)
3 –Listwan (Street Squad), Ignaczak, Zieliński (DSE)
2 – Świerczek, Mazur, Seta, Szkuta (DSE), Skoczeń, Gromala, Rybkiewicz, Wyderkowski (Street Squad), Barczyk (Orbita), Chobry T., Eszrych (PEC), Gajewski, Błaszczyk (Temida)
1 – Lewkowicz, Amaqrowicz, Hibner (Polcolorit), Andrzejewski, Kolasa (PEC), Szociński (Temida), Bizoń, Lizak, Michałek (Mar-Mat), Kępiński (Orbita), Gałuszka, Żegota (Street Squad)
Strzelcy bramek
Grupa B:
10 – Podobiński (Dolfamex)
7 - Terlecki (Dolfamex)
6 – Kogut (Dolfamex), Blekicki (Endico)
4 - Palimąka (EnergiaPro), Szczotka, Grabiński, Skowron (Endico), Dutka, Dutkiewicz (B&W)
3 – Bińczyk, Nykiel (TV Dami), Mrowca Piotr (EnergiaPro), Bukat (Endico)
2 – Suboczewski, Jasnos (Dolfamex), Ciszewski (Endico)
1 – Borecki, Sikora, Gredes (Jelenia Plast), Bugajski, Skałka, Jankiełajć (B&W), Kowalczyk (Endico), Pieńkowski, Roziel, Mastalerczyk (PMPoland), Mrowca Paweł (EnergiaPro)

Następna kolejka zostanie rozegrana 2 marca. W niej zmierzą się:
18.30 Polcolorit - PEC
19.05 EnergiaPro - TV Dami
19.40 PMPoland - JeleniaPlast
20.15 Mar-Mat - FC Temida
20.50 Street Squad - DSE BK
21.25 B&W RG 512 - Endico
Orbita, Dolfamex pauza

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~JASIU 21 24-02-2009 8:12
DO TYCH ZDJĘĆ RACZEJ KOMENTARZA NIE TRZEBA-EMOCJE WIDAĆ SZCZEGÓLNIE ZA DUŻE NA OSTATNICH FOTKACH.
~qwerty 24-02-2009 8:27
Faktycznie ostatnie zdjęcia pokazują prawdę o nadpobudliwym graczu.
~żona 24-02-2009 8:43
to prawda,widać elementy karate,sumo,zapasy i judo - no ale panowie do domu wrócą i będą grzeczni.
~yyy 24-02-2009 15:39
sedzia ewidentnie nie panowal nad tym co sie dzieje na boisku w meczu DOLFAMEX – B&W RG512 co widac na fotkach!!!
~biniu,binaś 24-02-2009 21:43
pozdrawiam zawodnika meczu Robert Zaleszczyk (TV Dami),mówiłem że już niebawem zostaniesz doceniony za grę oczywiście,he,he.
hudek 24-02-2009 22:56
Maniek(Gredes) brawo!! wreście Jelenia Plast zdobyła bramke
~do hudek 25-02-2009 18:14
"wrescie" - buhahaha XDDDD

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group