Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2591
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeszcze o Sydney – w poniedziałek

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 25 listopada 2012, 7:50
Aktualizacja: 7:55
Autor: Org
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze (ul. Trzcińskiego 12) zaprasza na prelekcję Stanisława Dąbrowskiego "Sydney i okolice, cz. III", która odbędzie się w poniedziałek (26 listopada) o godz. 17:00 w sali teatralnej ODK. Wstęp wolny.

- Będzie to dalszy ciąg opowieści o największej aglomeracji Australii - Sydney. Odwiedzimy katedrę St.Mary's, Sydney Tower, dzielnicę The Rocks i Harbour Bridge (potocznie zwany "wieszakiem"). Nie zabraknie również widoków symboli tego miasta, m.in. Sydney Opera House - informują organizatorzy spotkania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Stasiek 25-11-2012 15:25
Ile ODK zaplacilo niejakiemu Stanislawowi Dabrowskiemu za bueahahah prelekcje ? Czy Ktos z ODK moze napisac ile to kosztowalo ? Chyba , ze to tajemnica , a spotkanie ze Stanislawem Dabrowskim to prywata . Zastanawia mnie , czy niejaki Stanislaw powie , o owadach , ktore moga zabic , wezach , skorpionach zagrozeniach plynacych z mieszkania w Australii. Ja jednak mysle , ze tak sie nie stanie bo pan Stanislaw tego nie widzial i nie wie . No to ODK , ile zaplaciliscie za bueahahah prelekcje ???
~jeden taki 26-11-2012 21:02
Wielce Szanowny Panie Stasiek z 15.25 pragnę Pana poinformować że na tej prelekcji tak wyszydzanej przez Pana było około 60 osób,w zdecydowanej większości wiernych słuchaczy Pana Stanisława .Osoby te z zadowoleniem przyjęły zaproszenie na następne spotkanie.A tak prywatnie to jakim tematem Szanowny Pan zainteresowałby przez ponad godz.tak liczne audytorium bo z treści wpisu to zainteresowania jakieś takie cienkie .A na koniec to wiem że Pan Stanisław bardzo często prelekcje robi za darmo dla samej przyjemności pokazania kawałka świata co świetnie mu się udaje i dlatego ma takie grono słuchaczy.
~do 15:25 27-11-2012 18:12
Ty się synku z kimś na głowy zamieniłeś?! Zrób sam prelekcję na tematy które poruszyłeś, a jeśli nie jesteś w stanie, to ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group