Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11686
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeszcze o krytym basenie na uczelni – wyjaśnienie

Środa, 26 marca 2014, 9:32
Aktualizacja: 9:35
Autor: Roksana Chadaj
W związku z informacjami wprowadzającymi w błąd czytelników w artykule „Kryty basen na uczelni (nie)wykorzystany” umieszczonym na portalu Jelonka.com dnia 13.03.2014 roku pragnę wyjaśnić następujące kwestie.

Kryta pływalnia na KPSW, która powstała z dofinansowania Unii oraz wkładu własnego uczelni ma spełniać przede wszystkim cele dydaktyczne, o których mowa w statucie szkoły (§ 5 ust. 1 punkt 1 i 7) . Te zadania są w pełni wykorzystywane i dodatkowo studenci jak i pracownicy poza godzinami dydaktycznymi mogą korzystać z basenu. Artykuł miał wyjaśnić dlaczego mieszkańcy nie mogą z niego korzystać przez przepisy unijne, a nie przedstawić uczelnię w niekorzystnym świetle.

Jednocześnie informuję, że statystyki podane w artykule pochodzą z miesiąca luty 2014 rok. W roku akademickim 2012/13 średnia łączna to około 1000 wejść miesięcznie.

Zamieszczona wypowiedź kanclerz Grażyny Malczuk pochodzi z archiwalnego nagrania sporządzonego na okoliczność pisania przeze mnie pracy zaliczeniowej. Przygotowana wypowiedź kierownika CSR była odpowiedzią między innymi na pytania dotyczące ilości studentów korzystających z basenu poza zajęciami dydaktycznymi oraz czy mieszkańcy i grupy zorganizowane mogą korzystać z pływalni.
Roksana Chadaj

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
486
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group