Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5977
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeszcze jeden „biały orlik” przed zimą

Sobota, 15 października 2011, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: RED
Sukces frekwencyjny sztucznego lodowiska działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych sprawił, że samorząd jest zdecydowany na utworzenie jeszcze jednego takiego obiektu.

Jak podaje komunikat Urzędu Miasta w Jeleniej Górze, kolejny „biały orlik” ma powstać jeszcze przed zimą. Bazą do takiego lodowiska jest już istniejący zespół boisk, a takie – poza ZSOiT – działają przy szkołach podstawowych nr 6 (w Cieplicach) i 13.

Skąd pieniądze? W urzędzie trwają prace nad przygotowaniem projektu budżetu Jeleniej Góry na przyszły rok, ale także nad korektami zapisów budżetowych, które umożliwią przygotowania do działań jeszcze u schyłku roku 2011.

– Z pewnością znajdzie się tam wiele szczegółowo planowanych kwot na adaptację „Pałacyku” na ODK – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Jeleniej Góry. – Chcemy też poddać głębokiej analizie najpilniejsze potrzeby Zabobrza, w tym szczególnie – Zabobrza III. Infrastrukturę tej części miasta trzeba pilnie uzupełnić, zarówno o obiekty sportowe (boisko ogólnodostępne, ale raczej nie w systemie „orlika”), czy przedszkole.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group