Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 14683
Zalogowanych: 62
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat jeleniogórski: Jest ślisko, są kolizje

Sobota, 22 listopada 2008, 21:23
Aktualizacja: 21:24
Autor: Mar
Skrajnie trudne warunki atmosferyczne powodują, że kierowcy bardzo uważają na drogach. Jednak chwila zmniejszonej koncentracji powoduje, że dochodzi do kolizji. Było ich dzisiaj w Jeleniej Górze i powiecie jedenaście.

Najczęściej było to niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Kierujący pojazdem zahamował, jadący z tyłu nie zdążył zatrzymać pojazdu i dochodziło do uszkodzeń, czasami poważnych, jednak ludzie wychodzili z nich bez większych obrażeń. Były też wymuszenia pierwszeństwa, gdy kierujący nie zdołał zatrzymać pojazdu przed skrzyżowaniem.
Ręce mogą zacierać właściciele warsztatów samochodowych. Taka pogoda to dla nich pewność, że pracy będzie bardzo dużo. – Jest ślisko, jeszcze niech przymrozi i „dzwonów” będzie tyle, że będę musiał stawiać auta w kolejce do roboty – powiedział jeden z jeleniogórskich mechaników.

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
519
Pozytywnie
35%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
37%
Negatywnie
28%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Oto przyczyny lodowatych kończyn
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Ule od senatora i posłanki na WOŚP
 
Aktualności
25 lat aikido w Jeleniej Górze
 
Karkonosze
Karkonosze zimą – piękno i zagrożenie w jednym
 
Aktualności
Będzie się działo. 34. Finał WOŚP w regionie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group