Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Jest nowy skwerek

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Mieszkańcy Miłkowa wraz z zaproszonymi gośćmi kilka dni temu świętowali uroczyste zakończenie projektu Skwerek, dzięki któremu miejscowość zyskała nowe miejsce do spotkań i odpoczynku.

reklamy

Na skwerku stanęły nowe barierki, ławki i tablica informacyjna. Zostały pomalowane i zamontowane nowe kosze na śmieci oraz posadzono krzewy. Udział w pracach wzięli wolontariusze z Ośrodka Uzależnień w Miłkowie, mieszkańcy miejscowości, członkowie Stowarzyszenia Koła Gospodyń "Miłkowianie" oraz lokalne firmy: "Energo-Best" oraz Transport Ciężarowy oraz Handel Materiałami Wtórnymi I Artykułami Przemysłowo- Rolnymi Danuta Pazgan.

Projekt został dofinansowany ze środków programu "Działaj lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

W uroczystości z okazji zakończenia projektu wzięli udział m.in.: starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski, sekretarz gminy Podgórzyn Ewa Szturo, wykonawcy prac, mieszkańcy oraz wolontariusze. Nad oprawą muzyczną czuwał zespół "Szafiry". Dla wszystkich został przygotowany mały poczęstunek.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka