Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 6621
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jesień, jesień, lecą liście z drzew...

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 22 października 2015, 7:59
Aktualizacja: 8:02
Autor: TAiK
Fot. Archiwum Szkoły
Uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół Przyrodniczo–Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze po raz kolejny na zajęciach zawodowych zajęli się aranżacją wnętrz. Tym razem do kompozycji florystycznej wykorzystali ławki i stoliki szkolne.

Dla wielu z nas ławka, czy szkolne krzesło kojarzy się często z godzinami przesiedzianymi w szkole, jednak nasi młodzi architekci zaczarowali je przez ozdobienie wg własnych pomysłów. Jesienne liście i różne materiały florystyczne nadały szkolnym meblom uroku i wdzięku.

Ekspozycje znajdują się na korytarzu budynku szkolnego, gdzie ich widok poprawia humor w czasie jesiennej słoty. Zapytana o aranżacje korytarza pani dyrektor odpowiedziała, że możemy być dumni z naszej młodzieży, bo wykazała się sporymi umiejętnościami i talentem, i z pewnością stać ich na bardzo wiele.

Podsumowując, zawód architekta krajobrazu to nie tylko urządzanie terenów zieleni, to także kierunek bardzo rozwojowy, pobudzający i rozwijający wyobraźnię oraz poczucie piękna otaczającej nas przyrody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~tutek 22-10-2015 12:58
Jesień, Jesień, Jesień złote liście spadają w dół Jesień, Jesień, Jesień Marcin znalazł tylko liścia pół
~ 22-10-2015 23:07
.... za to Zosia aż 4 w całości, znowu piątka w dzienniku zagości
~ 23-10-2015 17:14
Fajnych rzeczy uczą się dzieciaki w tej szkole . Super, takie niby nic a oko cieszy. Brawo,brawo,brawo!!!
~ 27-10-2015 8:08
Fajna szkoła, tam ciągle coś się dzieje. Gratulacje dla nauczycieli,że ciągle im się chce coś dla młodzieży i z młodzieżą robić. Tak się uczy samorządności i uspołecznienia w czasach gdy każdy tylko o sobie i pod siebie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group