Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6965
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jerzy Szmajdziński rozliczy Platformę

Piątek, 9 listopada 2007, 11:03
Aktualizacja: 11:05
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Jerzy Szmajdziński rozliczy Platformę
Fot. ROB
– Przypilnuję rządzących, by spełnili swoje przedwyborcze obietnice – powiedział na wczorajszej konferencji prasowej w Jeleniej Górze nowy wicemarszałek Sejmu z Lewicy i Demokratów.

– Powieszę w swoim gabinecie kartkę z brystolu i wypiszę na niej wszystkie obietnice, dotyczące naszego regionu, które złożyli przedstawiciele zwycięskiej partii. Odnotuję, ile z nich zostało zrealizowanych – powiedział pół żartem pół serio świeżo upieczony wicemarszałek Sejmu.

I zaraz dodał, że to nie ze złośliwości, chce on jedynie zmobilizować politycznych rywali. Sam nie złożył konkretnych deklaracji dotyczących naszego regionu. – Zawiązaliśmy dolnośląską grupę posłów LiD, która będzie dbała o nasz region. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę z posłami innych partii Dolnego Śląska – powiedział krótko.

Znacznie więcej do powiedzenia wicemarszałek miał na tematy ogólnopolskie.
– Chcemy powołania komisji śledczej do wyjaśnienia śmierci Barbary Blidy, odpolitycznienia prokuratury, zmian w ustawie o karcie nauczyciela korzystnych dla pedagogów – to tylko kilka z tych, które wymienił.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group