Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Jerzy Łużniak apeluje o głosy

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

O oddanie głosu na swoją osobę zachęcał tuż przed końcem kampanii wyborczej prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

reklamy

Zdaniem ubiegającego się o reelekcję samorządowca najlepszą rekomendacją do tego aby poprzeć jego kandydaturę są dokonania jakie miał w kończącej się kadencji.

Drodzy jeleniogórzanie przez ostatnie pięć lat pokazałem, że w trudnych sytuacjach radziliśmy sobie razem, my urzędnicy oraz mieszkańcy miasta - mówi Jerzy Łużniak. - Dlatego na pewno was nie zawiodę w następnej kadencji. Chciałbym też podziękować za ponad 11 tysięcy głosów jakie oddano na mnie w pierwszej turze. To ogromne zaufanie w stosunku do mnie od mieszkańców Jeleniej Góry.

Po wyborze na Prezydenta przede wszystkim odpocznę bo ostatnio było sporo pracy kampanijnej. W przyszłej kadencji możemy liczyć na pieniądze z KPO. Jestem już po rozmowach z Bankiem Gospodarstwa Krajowego i część wydatków jakie już ponieśliśmy będzie nam zwrócona. To chodzi o wszystkie zadania od 2020 roku, które były związane z walką z niską emisją i przywracaniem terenów zielonych. Wartość tych zadań jest liczona na kilkadziesiąt milionów. Będziemy też kontynuować remonty dróg w centrum i na obrzeżach miasta. Będziemy kończyć remont ulicy Wolności. W dalszej kolejności chcemy wyremontować też ulicę Cieplicką.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka