Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 5821
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 22.

Niedziela, 11 marca 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 22.
Fot. Jelonka.com
W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

Właściciele sklepów, restauracji i barów przy placu Ratuszowym twierdzą, że w okolicach ratusza jest coraz niebezpieczniej i żądają lepszej ochrony od policji i straży miejskiej.

Jeszcze w tym roku rozpocznie się regulacja rzeki Kamienna, która w Cieplicach wylewa co kilka miesięcy. – To dla nas wielka nadzieja – mówią mieszkańcy ulicy Ludowej. Zobacz, ile pieniędzy przeznaczono na remonty i jakie prace zostaną za to wykonane.

O bohaterskiej akcji kościelnego z Kościoła Garnizonowego, który złapał złodzieja.

Kasuj bilet w autobusach MZK, inaczej trafisz do Krajowego Rejestru Dłużników. Jakie jeszcze sankcje czekają gapowiczów? Ile MZK przez nich traci?

Mundurki tak – inne pomysły Ministra Edukacji – nie. Tak młodzi jeleniogórzanie oceniają program Zero tolerancji dla przemocy w szkole. Co jeszcze gimnazjaliści sadzą o wprowadzeniu obowiązku noszenia jednolitych strojów w szkołach?

Zakupy w sieci? Dla jednych oszczędność czasu i pieniędzy, dla innych wciąż wiele obaw. Czy warto dmuchać na zimne, czy też zaopatrywać się w coraz więcej produktów za pośrednictwem elektroniki?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group